Urządzenia w pracy detektywa

W pracy detektywa istotnych jest bardzo wiele czynników takich jak: doświadczenie, znajomość technik operacyjnych, umiejętność pozyskiwania informacji a także kamuflaż i nie wyróżnianie się w tłumie. Aby zgromadzić materiał na temat danej osoby na życzenie męża czy też żony niekiedy konieczne jest zastosowanie specjalistycznych urządzeń, dzięki którym jest to możliwe gdyż nie zawsze bardzo dobrej jakości aparat może być zastosowany w lokalu czy hotelu podążając za obiektem tak, aby nie zostać zauważonym. W tej sytuacji swoja szeroką ofertę odsłaniają sklepy detektywistyczne, które w swoim asortymencie posiadają mini kamery kamuflowane. Tak też pomocna może się okazać kamera w torbie/ neseserze wyposażona w niewidoczny obiektyw o średnicy 1mm, mikrofon do rejestrowania dźwięku i pilot zdalnego sterowania. Pozostawiona na blacie czy stole może zostać w niewidoczny sposób aktywowana w celu zgromadzenia materiału audio video.

Prezentacja produktu – zobacz FILM

Ponieważ spory odsetek naszego społeczeństwa posiada wadę wzroku okulary korekcyjne wzbogacone o mini kamerę też nie wzbudzą niczyich podejrzeń. Prócz nagrywania filmów wraz z dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości okulary szpiegowskie wykonują także dyskretne zdjęcia. Pomocne mogą okazać się w sytuacjach, gdy chcemy zarejestrować naszego rozmówce podczas spotkań „twarzą w twarz” tam gdzie wniesienie kamery z aktówką mogłoby wzbudzić podejrzenia.

Prezentacja produktu – zobacz FILM

Innym jeszcze rozwiązaniem, gdy chcemy zdobyć cenny dla nas materiał jest kamera w pasku od spodni. W połączeniu z koszulą, marynarką czy krawatem z pewnością nie wzbudzi niczyich podejrzeń gdyż nikt by nie przypuszczał, że w klamrze od paska może być ukryta kamera szpiegowska.

 

Zainteresowały Cię prezentowane urządzenia?

Skontaktuj się z nami

tel. 606 943 806